xpLOSION: Lauvas rēc garām viesuļvētrām

Kādu Filmu Redzēt?

Birmingema nosūta pretinieku, neielaižot nevienu punktu, jo Alekss Veiks piespēlē divus piezemējumus.

'Lions' aizsardzība sestdienas vakarā bija pilnībā dominējoša, ierobežojot Hurricanes līdz tikai 136 jardiem no kopējā uzbrukuma un neielaižot nevienu punktu.

Šī gada sezonas lauvu sezonas atklāšanas turnīrā viņi sacentās ar daudzkārtēju nacionālo čempionātu uzvarētāju Hertfordšīras Hurricanes.

Pēc tam, kad pagājušajā gadā finālā Stirling Clansmen zaudēja nacionālā čempionāta kroni, Lauvas bija apņēmības pilnas šo sezonu sākt ar spēcīgu sitienu, pārspējot savus visticamākos divīzijas pretiniekus.

Daudzi eksperti uzskatīja, ka spēle bija tuvu spēle, un pirmais puslaiks attaisnoja viņu cerības, abām komandām cīnoties, lai pārvietotu bumbu uz leju.

DSC_0594

Komandas cīnās

Spēles ievadā tika stāstīts par Lions pirmo puslaiku, jo daudzsološā ofensīva sērija tika pārtraukta ar diviem nepatiesiem sākuma sodiem.

Līdz puslaikam Birmingema savos pirmajos piecos braucienos bija sakrājusi četrus identiskus sodus, apturot jebkādu impulsu, ko viņi centās palielināt.

DSC_0615

Tomēr otrās ceturtdaļas sākumā Birmingema atradās lieliskā laukuma pozīcijā pēc īsa Hertfordšīras sitiena, un Lions drosmīgi izvēlējās to izdarīt ar ceturto sitienu un četriem jardiem, nevis mēģināt gūt vārtus.

Veiks pacēla dziļu bumbu pretī gala zonai, kas bija paredzēta Vilam Husijai, taču Hurricanes to pārtvēra pie divu jardu līnijas.

DSC_0656

Neraugoties uz to, ka Hurricanes bija nodrošināts ar apgrozījumu, viņiem bija jāsāk brauciens no savas divu jardu līnijas, un Birmingemas aizsardzība piespieda vēl trīs un izsist.

Pēc tam Lauvu īpašo komandu vienība sekoja viņu piemēram un pamudināja Hurricanes uzbrucēju izgriezt viņa sitienu ārpus robežām.

Aizsardzība laukumā

Lions ofense, nesatraucoties par agrāko pārtverto bumbu, pārņēma bumbu sarkanajā zonā pie Hertfordshire 20 jardu līnijas.

Atrodoties trešajā un garajā situācijā, Veiks vēlreiz raidīja dziļu bumbu gar sānu līniju, taču šoreiz to nodrošināja Husijs, kurš veica lēcienu, pirms tika nogāzts tikai no vārtu līnijas.

Pēc četrām izspēlēm Veiks izripināja no kabatas un raidīja vienpadsmit jardu piespēli Stefanam Roudenam, panākot lauvām pelnītu vadību.

Lions spēlētāji svin piezemējumu

Čārlija Hārdmena papildpunkta mēģinājums tika bloķēts, bet Birmingema tomēr devās puslaikā, saglabājot nelielu 6:0 pārsvaru.

Intervālā skatītājus ar ikdienu cienāja Dance Society un Birmingemas Pussycats karsējmeitenes, kuru iespaidīgā izrāde izraisīja 3000 cilvēku lielā pūļa gaviles.

Kaķi, kas lido augstu

Uzstājas UoB Deju biedrība

Pirmajā puslaikā brīžiem saskāroties ar grūtībām, otrajā puslaikā Lauvas uzbrukums bija pavisam cits.

Spēcīgs Hurricanes sitiens lauvām iedeva bumbu uz pretinieka 24 jardu līnijas, un viņi nežēlīgi ķērās pie darba. Veik uzreiz izpildīja 16 jardu piespēli Tundem Adelekanam, izveidojot pirmo sitienu un vārtus Hurricanes astoņu jardu līnijas virzienā.

Lauvas pulkā

Nākamajā izspēlē Ksavjers Ajuvons atspēlēja roku, nokļuva līdz aizsardzības malai un skrēja astoņu jardu piezemējumam.

Lai apvainotu Hertfordshire savainojumu, Birmingema pēc tam devās uz divu punktu pārvēršanu, ko Veiks veiksmīgi pabeidza ar Meisonu Batistu beigu zonas aizmugurējā stūrī, atstājot Hurricanes iedzinējos ar 14:0.

Vairāk svinību Birmingemai

Drīz pēc tam lauvas veica 61 jardu braucienu, lai novietotos uz Hurricanes trīs jardu līnijas.

Diemžēl tas, kas šķita Ajuvonas otrais piezemējums, tika izslēgts no spēles beigu zonas aizmugures, dāvinot Hertfordshire pieskārienu.

Cīņa par katru centimetru

Sekojošais Hurricanes gājiens apstājās jau pēc desmit jardiem, un viņi atkal izgāja punt sastāvā, taču slikts sitiens no centra pārlidoja pāri futbolista galvai, un viņš bija spiests atdot aizsargu, atstājot rezultātu 16:0 Birmingemai. .

Lauvas uzkrauja vēl lielāku postu Hurricanes savā nākamajā īpašumā. Pēc 50 jardu sitiena atspēlēšanās Čārlijs Hārdmens atspēlēja 10 jardu piezemējumu no Aleksa Veika, pirms arī pats pievienoja papildu punktu, lai nostiprinātu uzvaru.

Veiks spēli pabeidza, realizējot 14 no 26 piespēlēm 129 jardos, divus piezemējumus un pārtvertu bumbu, tādējādi viņam atspēlējot 54 procentus un piespēlējot 113,2 (NCAA), vienlaikus vidēji ielaižot gandrīz piecus jardus katrā mēģinājumā.