Exe nav uzvarējis Purple Rain

Kādu Filmu Redzēt?

Ekseteras regbija varoņi vakar vakarā krita pie pusfināla šķēršļa, piekāpjoties Duremas komandai, kas tagad ar nepacietību gaida savu trešo BUCS čempionāta finālu trīs gadu laikā.

Smagā spēle starp abām regbija lielvalstīm noslēdzās ar 36:20 pret Durhemu drūmajā un lietainajā Durham City Ground laukumā.

City Mill no fotogrāfa cerēja uz nedaudz vairāk

Tas nozīmē, ka puiši purpursarkanā krāsā pēc divām nedēļām dosies uz Tvikenemu, lai otro reizi triju gadu laikā uzvarētu BUCS regbija savienības čempionātā.

Ekseteras 1. XV devās uz Daremu pacilātā noskaņojumā pēc tam, kad pagājušajā trešdienā savā laukumā ar 50:31 uzvarēja vecos ienaidniekus Loughborough.

Taču mūsu puiši nesākās labi, jo četru minūšu laikā pēc mača sākuma viņi atlaida mēģinājumu. Otrais mēģinājums divas minūtes vēlāk noveda Ekseteru ar 14:0, pirms viņi paguva atvilkt elpu.

Neskaitot vienu sodu, bija pagājušas 30 minūtes pēc spēles, pirms Eksetera pielika nozīmīgus punktus uz tablo, un puslaiks tika panākts ar rezultātu 31:10.

Ekseters pēc puslaika ieguva vadību Durhamā, jo abas puses redzēja, ka vīrieši grēko. Ekseters ar 8. numuru Freizers Bašfords veica mēģinājumu, ietriecoties cauri vairākiem Durhemas uzbrucējiem, gūstot vārtus zem stabiem. Malējais aizsargs Ali Krisholms ar savu burvju zābaku uzlika vairāk punktu.

Tomēr ar to nepietika, jo Durhems noturējās saspringtās pēdējās desmit minūtēs. Neraugoties uz Ekseteras pūlēm, mājiniekiem izdevās pabeigt spēli, nododot savu kapteini pēdējam mēģinājumam.

Durham tagad spēlēs Cardiff Met finālā regbija mājās.