IMS Round-Up: 9.–10. novembris

Kādu Filmu Redzēt?

Varonīgais angļu Soc kapteinis, Tab žurnālists un vispusīgs lielisks puisis Džastins Gutrijs ( viņš ir viens, dāmas ) saskaras ar ilgstošu burvestību sānu līnijās pēc kājas lūzuma angļu spēles laikā ar franču un vācu biedrību.

Guthrie savainojums bija tikai stilba kauls aisbergs salauztā un nesadalītā sadursmē starp abām svētdienas 1. divīzijas komandām. Franču un vāciešu gaisa bombardēšana bija pārāk daudz angļu vāji sakārtotajai aizsardzībai, tomēr viesu komandai izdevās glābt neizšķirtu 4:4, pateicoties Sommas lieliskajai malējai spēlei pa kanāliem.

Bijušā mediķa Marka Džounsa pēdējā minūtē gūtie izlīdzinājuma vārti ieberza sāli FAGS brūcēs.

Guthrie QMC

Es tev teicu, ka es nesaku fibiju

Iepriekšējā dienā bija vēl mežonīgākas rezultātu līnijas, iesaistoties PhysicsSoc īpaši kompromitējoša pozīcija pēc zaudējuma ar 6-9 uz nikns PoliticsSoc sestdienas virslīgā. Politikas pārliecinošā uzvara liek fiziskiem, kas atrodas otrajā vietā, periodiski skatīties pār plecu.

Sestdienas virslīga

Sliktāk nekā fizikas komandai šosezon ir veicies tikai neaizsargātam LawSoc tērpam, un viņu sliktā forma turpinājās kā a nobriedis sniegums no pretiniekiem Post-Grads veicināja sakāvi ar 7:2.

Prom no Superlīgas krāšņuma, šķiet, ka MBC un BBC šajā nedēļas nogalē izvēlējās Wrong Mans. viņu cerības uz Divīzijas 1 titulu bija Eastended sagrāva ķīmiskās un vides inženierijas komanda ar 7:0.

Citur filozofija bija aristotāliešu kontrolē, jo viņi uzvarēja BizSoc komanda, kas atrodas lejupslīdē pēc uzvaras pagājušajā nedēļā. Biznesa bezzobainais uzbrukums nespēja gūt peļņu no pienācīgā vidējā laukuma darba, būtībā nododot uzvaru Platonam nežēlīgajam Filsokam.

Filozofija to nodeva Platonam

Zemākajā 2. divīzijā arhitektūra virzās uz uzbrukumu titulam pēc tam, kad uzvarēja AmericanSoc ar 7:6. Kas attiecas uz amerikāņiem, tagad viņi nav ieguvuši Aidahopu, lai iegūtu paaugstinājumu, un šī sakāve atstāja viņus septiņus punktus no augšas. Daži teiktu viņi Nevahada iespēja .