Futbola kausa izcīņas pēdējo 16 spēļu kārta — 1./2. daļa

Kādu Filmu Redzēt?

Pagājušajā nedēļas nogalē Cuppers futbolā atgriezās 8 koledžas, kas pievienojās astoņām pirmās kārtas uzvarētājām, lai gūtu 46 vārtus dažās aizraujošās cīņās. Mēs atskatāmies uz darbību, kurā trīs spēles izšķīra tikai vieni vārti un trīs spēles tika izšķirtas ar šausmīgiem soda sitieniem.

Dauns 1:4 Darvins (0:2 HT)

Dauns: Metjūss, Brodijs, Ārmstrongs, O’Konels, Rumuns, Čērkers, Kumbss, Lorenss, Lukasiks, Bērlijs, Ingems Aizvietotāji: Fitons, Bītija

Vārtu guvēji: O’Konels

Darvins: Grifits, Dikinsons, Houps, Benets, Vorels, Heigs, Bastoss, Volstenhulme, Grejs. Mosties, Freudenreih

Vārtu guvēji: Hope x4

Pieredzējusī Darvina komanda kontrolēja spēli no sākuma līdz beigām, izmantojot divas setbumbas, lai atņemtu spēli Dauningam. Dauningam pietrūka vīrieša Džo Mūrkrofta-Morana centra aizmugurē, un tas nozīmēja viņu parasto taktiku, nolikt 10 vīrus uz laukuma malas un pavadīt 90 minūtes, lai notīrītu krustus. Viņi bija īpaši uzņēmīgi pret bumbām laukā, jo Darvins ar delapiskiem Blues aizsarga Volstenhulma metieniem paveica Dauninga vārtus, pārspējot jauneklīgo Dauninga komandu un ļaujot Krisam Houpam gūt panākumus ar visiem četriem vārtiem. Neskatoties uz Dauninga vēlo spiedienu, kura rezultātā tika gūti vārti, taktiski iespaidīgā Darvinas komanda spēli noslēdza ērti, ieņemot vietu nākamajā kārtā savā laukumā pret Pembroke.

Darvins Daunings

Darvins izmanto kādu pulisisku taktiku... un ar postošu efektu!

Kristus ’S 4:4 Čērčils AET (Čērčila uzvara ar 3:1 pēc soda sitieniem) (2:2 FT, 0:0 HT)

Christ's: Dengs, Brauns, Bleiks, Krekenels, Diamante, Rīds, Mejs, Baldoks, Hūtens, Ārmstrongs, Baron Subs: Dafijs, Fērs, Hovingtons

Vārtu guvēji: Ārmstrongs, Mejs, Barons, Krekenels

Čērčils: Smits, Vallers, Cammack, Evans, Duherich, Holt, Athwal, Berridge-Dunn, Seete, Weller Subs: Weaving, Tan

Vārtu guvēji: Rolfs x2, Kammaks, Vellers

Pirmais puslaiks sākās ar to, ka Čērčils vēlējās turpināt savu nepārspēto sniegumu šajā periodā pret Kristus komandu, kas vēl nav uzvarējusi spēli. Tomēr, dažiem galvenajiem spēlētājiem atgriežoties pēc Christ's un pievienojot Blues kapteini centra vidējā līnijā, viņi izskatījās savādāk nekā komanda, kuru Čērčils sezonas sākumā pārliecinoši uzvarēja ar 4:1. Sākotnējās apmaiņās spēle bija vāja, jo spēle iestrēga vidējā līnijā. Kristam bija dažas daudzsološas kustības, galvenokārt pa labo malu, izmantojot vāju Čērčila kreisā aizsarga spēli. Čērčils pieauga līdz puslaikam un izskatījās, lai izveidotu dažas iespējas kopā, Zītam pietuvojoties pēc garšīgas apmaiņas ar Rolfu ap kastīti. Tomēr diezgan drūmajā pirmajā puslaikā vārti nedrīkstēja gūt.

Otrais puslaiks Čērčilam iesākās šausmīgi ar vāju aizsardzību, ļaujot Kristus mērķa vīrietim Īenam Ārmstrongam aiz muguras gūt vārtus ar mērenu sitienu pār Smitu. Mazāk nekā 5 minūtes vēlāk Christ’s dubultoja savu pārsvaru, kad skolnieks aizsardzībā ļāva tālsitienam tikt tieši cauri aizsardzībai, kad Džeimss Mejs uzlēca, lai ar apburošu žetonu iesita bumbu tīklā. Tas pamudināja uz dzīvi Čērčilu, kurš sāka izmantot dažas vājības Kristus aizsardzībā. Priekšā ar savu slapjo numuru 11 Rolfs, kurš vairākas reizes pagrieza Kristus aizsardzību gan iekšā, gan ārā, viņi radīja dažas lieliskas iespējas Čērčilam, kuras tika izniekotas, apvienojot nežēlīgos finiša punktus un dīvainās pēdējās bumbas. Vēl 6. minūtē rezultāts joprojām bija neizšķirts 2:0 Christ’s labā, kad Duherich saņēma bumbu no labās malas pēc Čērčila labā. Ātra šautra ap nomocītā Krista kreiso aizmuguri un pieklājīgs centrējums ļāva Rolfam pārmest vārtos pāri vārtsargam un iesist tīklā. Čērčils metās uz priekšu, meklējot izlīdzinājumu, un pēc divām minūtēm Čērčils pusceļā saņēma brīvsitienu. Klasiskā taktika iesist bumbu ailē izrādījās rezultatīva Čērčilam, kad Cammack ar galvu raidīja bumbu vārtos pēc Valera brīvsitiena. Pilna laika rezultāts bija 2 gabalā.

Abas komandas sāka papildlaiku ar divu pušu pārspīlējumu, kuras uzskatīja, ka viņiem ir kvalitatīva spēle, lai uzvarētu, tomēr bija aizmirsušas, ka vidusmēra koledžas spēlētāja fiziskās sagatavotības līmenis liktu Lūkam Šovam izskatīties pēc Mo Fara. Pēc aptuveni 10 minūtēm viens no daudzajiem sliktajiem Čērčila kreisās malas sitieniem krita tieši pie Kristus kapteiņa Barona, kurš metās mājās. Čērčils atrada neparastu garu, lai ātri atspēlētos, tomēr panāca izlīdzinājumu, kad Rolfs kontrolēja Duheriha centrējumu, lai gudri finišētu kastē. Spēlētājiem visā laukumā cīnoties ar krampjiem, papildlaika otrajā pusē tika gūti vēl divi vārti, spēle ritēja līdz soda sitieniem. Spiediens pēc 11 metru soda sitiena pasaules otrajā vecākajā kausa izcīņā izrādījās pārāk liels 3 no 4 Kristus ieguvējiem, jo ​​Čērčils iemeta viņu pirmos 3 sodus, panākot spēli ar 3:1. Viņi ceturtdaļfinālā cīnās ar Trinity Hall izbraukumā.

Jēzus 1:0 Sidnijas Saseksas AET (0:0 FT, 0:0 HT)

Sidnijs Sasekss: Hiršs, Dīlijs, Makings, Bredlijs, Kols, Tīla Raida, Greilings, Mahons, Deiviss, Hugills Subs: Sammons, Ezra, Fotherby

Jēzus: Eburns, Pītersons, Krofords, Torlijs, Robinsons, Emertons, Mullerts, O’Loughlins, Ešmids, Andersons, Pērsels Subs: Koroye, Meier, Kitching

Vārtu guvēji: Koroye

Cīņa starp 4. divīzijas Sidniju Saseksu un Cuppers īpašniekiem Jēzu gandrīz izraisīja šoku šajā kārtā ar ļoti spraigu afēru liela pūļa priekšā. Lai gan Sidnijs nebija pārāks, viņš nenogurstoši strādāja, pastāvīgi pakļaujot Jēzum spiedienu, neskatoties uz to, ka mājinieku komanda guva labumu no lielām bumbas triecieniem. Pašreizējie Cuppers čempioni izskatījās forši un savākti, galvenokārt pateicoties Džeka Torlija, Jēzusa jaunā absolventa un bijušā Anglijas U-18 centra aizsarga milzīgajai klātbūtnei. Jēzus sāka ļaut izpausties viņu spiedienam, un Sidnejas vārtsarga Hirša 3 izcili atvairījumi bija nepieciešami, lai nodrošinātu, ka spēle iet uz papildlaiku, noslēdzoties bez vārtiem. Papildlaiks abām komandām izrādījās ārkārtīgi grūts, abu pušu spēlētājiem pakļāvās krampjiem. Jēzus plakātu zēnam Markam Koroye, kurš pirmajā puslaikā atradās uz soliņa, bija iespēja izmantot priekšrocības. Ar savām salīdzinoši svaigajām kājām viņš pārsita bumbu cauri dažiem nogurušajiem Sidnejas izaicinājumiem, pēc tam savtīgi ignorēja kvadrātveida bumbu pret vaļēju vīrieti un aptuveni 10 minūtes atspēlēja bumbu garām uzbrūkošajam Sidnejas vārtsargam. Sidnejas aizsarga noguris izaicinājums nozīmēja, ka viņš mirstošajās minūtēs saņēma otro dzelteno krāsu, jo Jēzus vārti palika netraucēti līdz pat pēdējai svilpei. Sidnijai jāsaglabā lepnums, nospiežot Jēzu līdz malai, neskatoties uz to, ka viņa atrodas prom no mājām un līdzjutēju pārsvars. Citā dienā tas varēja būt citāds stāsts, taču Jesuans dodas tālāk, cenšoties trešo gadu pēc kārtas sasniegt Cuppers finālu, ceturtdaļfinālā spēlējot mājās pret Robinsonu.

atzīmējiet Koroju

Markam patīk gūt vārtus.

Pembroke 6:5 Trinity (3:2 HT)

Pembroks: Vēbers, Bitlstouns, Relands, Hadsons, Melors, Harijs, Kerols, Ožjē, Oldfīlds, Nīlsens, Pistoja, Aizstāšanas: Makmulens, Bērensons-Baross, Vagons

Vārtu guvēji: Harijs, Ožjē, Pistoja, Nīlsens (2), Kerols (p)

Trīsvienība: Kakoutas, Dungajs, Kēls, Albermans, Lēmans, Pārks, Nagis, Broksoms, Stīvs, Boulbijs, Apels, Apels: Kershaw

Vārtu guvēji: Lieliski (3), Bowlby, Apel

Tāpat kā agrīnā Windows 95 izdevumā, arī šajā (Tompkinsa) tabulas sadursmē bija nepieciešamas 11 restartēšanas 90 minūtēs. Spēle saturēja tik daudz drāmas, ka, lai šis ziņojums netiktu izstiepts, ir nepieciešams zināms īsuma līmenis.

Sitiens, vārti, stūris, vārti, vārti, vārti, brīvsitiens, vārti, puslaiks. Goal, goal, goal, worldie, goal, pk, goal.

Spēle noslēdzās ar svinībām un asarām un diviem vārtiem vairāk nekā visā Emīla Heskija karjerā.

Mačs paliks atmiņā ar lielisko Pembroke's JC sniegumu, satriecošu Robija Naģa hat triku un Džonatana Dangeja apliecinājumu, ka viņš ir vismazāk populārs puisis Trinity.

Pembroke turpina cīņu, cerams, ka ceturtdaļfinālā nodrošinās vēl vienu vārtu guvumu izbraukumā pret Darvinu.

Corpus Christi 2:2 AET Trinity Hall (Trinity Hall uzvara ar 6:5 pēc soda sitieniem) (2:2 FT, 2:1 HT)

Corpus Christi: Kazzizi, Mainzer, Sarfas, Cho, Patten, Crawford, Ellwood, Congdon, Kang, Mackenzie, Worsfold

Vārtu guvēji: Makenzijs, Vorsfolda

Trīsvienības zāle: Bovens, Eto, Engls, Hands, Maierss, Li, Vilets, Evanss, Bērtons, Džounss, Cenas apakšgrupas: Fellows, Daramola

Vārtu guvēji: Engle, Daramola

Tā bija ļoti spēcīga spēle, kopumā nospēlēta labā noskaņojumā. Minnows Corpus visu 120 minūšu laikā vairāk nekā saskanēja ar saviem 1. divīzijas pretiniekiem, un visa aizsardzība dažkārt bija iespaidīga, zem ievērojama spiediena. Marodējošais Robs Krofords bija izcils līdzās pārējai pussargu, kurā bija bezjēdzīgs Marks Ellvuds un prasmīgais Džeks Kongdons, kurš darīja visu iespējamo, lai palīdzētu Korpusam Kristi pieķerties savam Cuppers sapnim. Galu galā Corpus varēja uzskatīt sevi par neveiksminiekiem, kuri neuzvarēja ar atklāti pārsteidzošu izsaukumu, kas izslēdza vārtus pēdējās 10 minūtēs, kamēr viņi joprojām bija vadībā ar 2:1. Tomēr citu neizmantoto iespēju saraksts liecina, ka noteicošā nebija tikai veiksme; kredīts ir jāpiešķir Tit Hall, kurš saglabāja spiedienu un palika mierīgs, galu galā panākot līmeni. Spēle, kurā tiek lemts par sodiem, vienmēr ir grūta pret zaudētājiem, un neviens negribēja redzēt, ka komanda iziet šādā veidā, izņemot Zīlu Holu, kas ceturtdaļfinālā savā laukumā apspēlēs Čērčilu.