CURUFC piedzīvoja piekto sakāvi pēc kārtas Varsity nežēlīgajā Oksfordā

Kādu Filmu Redzēt?

Mēs zaudējām. Atkal.

Sāpīgā pēcpusdienā Tvikenemā, kurā ar atbilstošu lasījumu un klusuma minūti tika pieminēta visu 55 Pirmajā pasaules karā dzīvību zaudējušo blūzu nāve, Varsitā bija vērojama vēstures sajūta, kas nebija bieži sastopama. -līmeņa ķermeņi.

Laicīgs atgādinājums, ka daudzas lietas ir svarīgākas par sportu, un tam sekojošais skats vēl vairāk nostiprināja spēles vietu vēstures grāmatās.

nenosaukts (2)

Pēc tam, kad Kembridžas U21 komanda agrāk pēcpusdienā piedzīvoja sakāvi ar 36:12 pret Oksfordas sāncenšiem, tika cerēts, ka vecākā komanda sniegs labāku priekšstatu par sevi.

Tomēr tikai pēc 10 minūtēm pēc neliela abu pušu spiediena bumba nokļuva pie Oksfordas Sema Egertona pēc sitiena pusceļa līnijas tuvumā. Sprādzienbīstams un neparasts skrējiens atstāja Egertonu vaļā no saviem pretiniekiem, un viņš atklāja Dark Blues vārtus ar kustību, kas ļāva gaišajiem zilajiem agri atgādināt par grūto uzdevumu, ar kuru viņi saskaras.

Džordžs Kalens panāca rezultātu 7:0 un uzsāka lielisku Varsity debiju no Oksfordas lidojuma puslaika.

Pagāja tikai piecas minūtes, līdz Kembridžai atbildēja, jo spēcīgais Dons Stīvenss realizēja soda sitienu no Oksfordas 22 m līnijas.

Tikai dažas minūtes vēlāk Kembridža atpalika. Ielaižot neapmierinošu soda sitienu bīstamā pozīcijā, viņi ļāva Kalenam pārvērsties, panākot rezultātu 10:3.

Kembridža uz īsu laiku nokļuva savā laukumā, un Light Blues kapteinis Harijs Peks virzīja savu komandu ar virkni spēcīgu sitienu, izdarot spiedienu uz Oksfordas aizsardzību, kuru bija grūti caurdurt.

nenosaukts

Vēlāk puslaikā Stīvenss realizēja vēl vienu 11 metru soda sitienu Kembridžas komandai, taču, kad bija atlikušas tikai divas minūtes, uz Light Blues tika pakļauts intensīvs Oksfordas spiediens. Beidzot bumba nonāca pie Aleksandra Makdonalda, kurš guva svarīgu sitienu, pirms Kalens kārtējo reizi realizēja puslaika pēdējo sitienu. Puslaikā komandas iegāja ar rezultātu 17:6 Oksfordas labā, un tikai vienai komandai bija iespēja kaut ko paveikt.

Kembridžas pēcpusdiena otrā puslaika sākumā kļuva sliktāka, jo viņu izšķirošais saspēles vadītājs un vienīgais punktu guvējs, puse Stīvensa, tika izstiepts ar ceļgala saišu bojājumu. Centrā Freizers Gilijs pārcēlās Stīvensa pozīcijā, veicot izšķirošo pārkārtojumu, kas, šķiet, nepalīdzēja komandai, jo turpinājās otrais puslaiks.

Toms Rīsons-Praiss ar lielisku individuālo mēģinājumu panāca 22:6, izvairoties no diviem Kembridžas sitieniem, lai gūtu vārtus, kamēr Kalens nespēja gūt vārtus. Pēc mazāk nekā piecām minūtēm spēles pasāžā, kura rezultātā Kembridžas futbolists Džordžs Smits tika noņemts ar smadzeņu satricinājumu, Oksfordas uzbrucēja līnija ar lielu spēku atdzina Kembridžu, ļaujot Īenam Viljamsam mēģināt apvienoties ar citu Kalena pārvēršanu, lai palielinātu Oksfordas pārsvaru. 29 punkti pret sešiem.

Kad līdz mača beigām bija atlikušas 20 minūtes, Kembridžai bija grūti izkļūt no sava laukuma un sāka dzenāt spēli tālāk, cenšoties glābt kādu lepnumu no nenovēršamās sakāves.

Viņi sāka spēcīgi uzspiest Dark Blues, un, iespējams, viņiem bija vairāk veiksmes, jo Oksfordas futbolists Henrijs Hjūzs nebija nogāzis Tobiju Meju ar spēles risinājuma palīdzību.

Twickenham raksta kājene

Oxford 22 iekšienē sekoja izcils spiediens, taču līdzīgi kā pirmajā puslaikā Kembridža nespēja to ieskaitīt. Izturīgā Oksfordas aizmugures līnija izrādījās nepārvarama.

Iespējams, Oksforda neizbēgami izmantoja Kembridžas vēlo grūdienu, jo otrs netveramais Egertona skrējiens ļāva viņam tikt galā ar Kalenu, kurš ļoti labi aizstāvējās, lai nodrošinātu vēl piecus punktus. Pēc tam viņš panāca 36:6.

Maršruts tika pabeigts, jo Gusam Džonsam palika maz darba pēc fantastiskā Oksfordas komandas gājiena. Spēle ātri pārgāja no labās puses uz kreiso pēc ilgstoša spiediena Kembridžas puslaikā, un Džonss guva vārtus spēles pēdējā mēģinājumā, pirms Kalena pēdējā konversijas rezultāts bija 43:6.

Oksforda svin nozīmīgu uzvaru

Kembridža izrādījās drosmīga sakāvē, ar smagiem sitieniem līdz pat beigām. Galu galā tas bija mačs, kurā viņi vienkārši nevarēja sacensties ar ievērojami pārāku komandu.

Nežēlīgās Oksfordas komandas sagraušana ar rezultātu 43:6 padara Varsity piecus panākumus pēc kārtas Dark Blues komandai un nodod Kembridžai visu laiku smagāko sakāvi šajā konkursā.